Inwestycje i oszczędności, Złoto

Emerytura? Myśl o niej już dziś

sie 14,2015  0

Niepewne czasy mobilizują nas do gromadzenia oszczędności. Państwo nie jest  już pewnym gwarantem bezpieczeństwa, dlatego każdy z nas dąży do odłożenia chociaż niewielkiego kapitału. Wydaje Ci się, że masz 30 lat i jakoś to będzie? Nic bardziej mylnego, o swojej przyszłości należy myśleć  jak najwcześniej.

6226402138_061f4a67ac_zJak zapewnić sobie bezpieczną przyszłość?

Pieniądze są niepewnym nośnikiem wartości. Odłożenie na koncie sporej sumy nie daje gwarancji, że po upływie nawet kilku lat będziemy mogli cieszyć się zyskiem. Inwestowanie w nieruchomości wymaga sporych nakładów finansowych, a na to nie wszystkich stać. Czy jest zatem jakiś sposób na skuteczne inwestowanie bez ogromnych rezerw?

Złoto na niepewne czasy

O zaletach złota rozpisywaliśmy się już  wiele razy, dziś pragniemy podkreślić to raz jeszcze – złoto jest najbezpieczniejszą formą lokowania kapitału i świadczy o tym  przynajmniej kilka czynników.

Analiza rynku jednoznacznie wskazuje na niewypłacalność instytucji odpowiedzialnych za nasze emerytury. Emerytura dzisiejszego trzydziestolatka ma wynosić ekwiwalent trzydziestu procent jego obecnej pensji. Dodatkowo społeczeństwo się starzeje, w 2035 roku liczba Polaków zmaleje do 35 milionów, kto zatem będzie pracował na Twoją emeryturę?

Buduj swój kapitał

Argumentów za podjęciem dodatkowych inwestycji jest wiele. Inwestycje w złoto zabezpieczą przed inflacją oraz nagłymi przemianami geopolitycznymi. Kruszec nie jest również objęty podatkiem VAT, a kupując go regularnie w jednej z największych mennic w Polsce, np. Mennicy Złota, mamy pewność, że ta długoterminowa inwestycja w przyszłości przyniesie nam spore zyski.

Bądź systematyczny i odpowiedzialnie lokuj swoje pieniądze, złoto może być Twoim najlepszym przyjacielem!

Pozdrawiamy, Skarbnica Złota

 

 

W cieniu złota

big_leo_2
Previous
16261671670_5c6c202f30_z

Naucz dziecko oszczędzania!

Next

Brak komentarzy

  Dołącz do dyskusji

  Email this post to a friend.

  or Close

  Zaloguj

  Zgubiłeś hasło?

  Zarejestruj się

  LOST PASSWORD