Inwestycje i oszczędności, Srebro

Srebrny kapitał? Tak, wchodzę w to!

sie 28,2015  0

Zalety srebra znane są nie od dziś. Od czasów starożytnych srebro i złoto szły ze sobą w parze. Dziś, każdy rozsądnie myślący człowiek snuje plany dotyczące przyszłości i ma świadomość tego, że osiągane dochody nie pozwolą na stabilizację.

Żyjemy bowiem w czasach, które stwarzają tylko pozory dobrobytu. Rozwijające się metropolie, nowe technologie, postęp medycyny – owszem, należy to docenić, ale ilu ludzi może tak naprawdę pozwolić sobie na dobrodziejstwa współczesnego świata? Dla młodych, osób w średnim wieku, a także seniorów, życie składa się z małych sukcesów. Telewizor, samochód, mieszkanie – na tym zazwyczaj kończy się lista naszych marzeń. Zagraniczne wakacje to luksus, na który pozwolić sobie mogą nieliczni. Codzienna praca nie przynosi satysfakcji. Przeciwnie – doprowadza do frustracji i ciągłego rozczarowania.

10304488393_5527aff636_z

Jak zatem w ogóle myśleć o budowaniu kapitału? Sprawa wyda się prosta, jeśli tylko spojrzymy na nią z odpowiedniej perspektywy. Analizowanie rynku akcji, sprzedaż nieruchomości, międzynarodowy biznes – nie oszukujmy się, ale takie wyzwania nie są dla wszystkich. Ważne, aby znaleźć swój sposób na spokojne i dostatnie życie. Niewielkie kwoty odkładane systematycznie pozwalają na dokonanie bezpiecznych inwestycji. Najważniejsze jest to, aby jak najwcześniej zdecydować się na obranie alternatywnej ścieżki.

Srebrny przepis na sukces

Srebro jest kruszcem, który znajduje szerokie zastosowanie w naszym codziennym życiu – dlatego zawsze będzie dużo warte. Jego wartość związana jest przede wszystkim z właściwościami fizycznymi i chemicznymi.

 • Niszczy bakterie, zatem wykorzystywane jest w materiałach opatrunkowych, medycznych i związanych z higieną żywności.
 • Srebrne elementy znajdują się w każdym sprzęcie elektronicznym: komputerze, monitorze, telefonie komórkowym.
 • Jest kruszcem stosowanym w pielęgnacji kosmetycznej, głównie w bardzo ekskluzywnych kosmetykach.
 • Fotografia, przemysł jubilerski – w tym sektorze srebro osiąga zawrotne ceny.
 • Srebro pierwiastkowe jest katalizatorem.

Drogi Czytelniku, jeżeli jeszcze się nie zdecydowałeś, proponujemy odwiedzić stronę Mennicy Złota, gdzie w bardzo dobrej cenie możesz zainwestować np. w srebrne sztabki, by za jakiś czas cieszyć się z osiągniętego zysku!

Pozdrawiamy, Skarbnica Złota

 

Samodzielnie zbuduj trzeci filar

6848823919_724f516a05_z
Previous
krugerrand-1-a_white

Najsłynniejsza moneta inwestycyjna

Next

Brak komentarzy

  Dołącz do dyskusji

  Email this post to a friend.

  or Close

  Zaloguj

  Zgubiłeś hasło?

  Zarejestruj się

  LOST PASSWORD