Inwestycje i oszczędności, Srebro, Złoto

Gdzie przechowywać cenne kruszce?

paź 1,2015  0

Jeżeli już zdecydowałeś się na zainwestowanie w złoto lub srebro, to pamiętaj, aby dobrze zabezpieczyć swój majątek. Masz do wyboru dwa rozwiązania – sam zdecyduj, które jest dla ciebie lepsze.

Jeżeli posiadasz stosunkowo niewielką ilość kruszcu (jego wartość nie przekracza 2000 dolarów w przypadku srebra i 1000 dolarów w przypadku złota), najkorzystniej jest go umieścić w domu. Nie musisz w tym celu budować specjalnego pokoju, montować sejfu czy zrywać podłogi. Znajdź bezpieczne, ustronne miejsce – to wystarczy.

Ubezpiecz mieszkanie od kradzieży! Koniecznie na taką kwotę, która pokryłaby koszty nowej inwestycji.

288491653_a9b6251477_zCo w przypadku poważniejszej ilości złota? Zrezygnuj z pomocy banku, ponieważ w razie bankructwa tej instytucji, odzyskanie kruszcu nie będzie łatwe. Jeżeli zakupisz złoto/srebro w renomowanej Mennicy Złota masz pewność, że zgromadzony kapitał będzie niezagrożony.  Skarbiec Mennicy, gdzie możesz przechowywać sztabki, jest bezpieczniejszym miejscem niż skrytka pod twoim łóżkiem. Dodatkowo istnieje możliwość wymiany zgromadzonego złota odpowiednio na sztabki o większej wadze niż Jednostka Rozliczeniowa.

Rozsądek i fachowa wiedza to klucz do sukcesu. Inwestuj mądrze, kupuj tylko w sprawdzonych, renomowanych miejscach. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, to odwiedzaj częściej nasz portal, zawsze służymy dobrą radą.

Pozdrawiamy, Skarbnica Złota

 

Czym się kierować podczas kupowania złota i srebra?

Investing_money
Previous
money-18554_640 (1)

Jak skutecznie inwestować w monety?

Next

Brak komentarzy

  Dołącz do dyskusji

  Email this post to a friend.

  or Close

  Zaloguj

  Zgubiłeś hasło?

  Zarejestruj się

  LOST PASSWORD