Inwestycje i oszczędności

Rozsądne gospodarowanie domowym budżetem

paź 16,2015  0

Kryzys – najczęściej powtarzane słowo w mediach. Czy kryzysy dotykają przeciętnego Kowalskiego, prezesa banku, a może spadkobiercę wielkiej fortuny? Dotykają z pewnością każdego, ale w różny sposób. Nie chcemy skupiać się na tych, którzy prowadzą dostatnie i szczęśliwe życie. Pragniemy służyć radą tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Każdym wpisem udowadniamy, że oszczędzać i inwestować możemy zawsze.

coins-293858_640

Jak rozsądnie gospodarować domowym budżetem?

Każdego dnia wydajemy bardzo dużo pieniędzy na zbytki. Czy na pewno potrzebne nam są nowe (trzecie w tym miesiącu) perfumy? Czy drugi w tym tygodniu wypad do kina, nawet na ulubiony film, jest konieczny? A może mogliśmy sobie darować duże zakupy spożywcze i produkty, które stracą ważność, zanim je zjemy? To kluczowe pytania, które powinniśmy sobie zadać, planując miesięczne wydatki. Wielkie fortuny nie rodziły się od razu, potrzeba było czasu, cierpliwości, rozsądku i….planu oszczędnościowego!

Wyznacz sobie cel, do którego dążysz

Wakacje, lepszy samochód, remont kuchni? Te małe marzenia można zrealizować! Musisz tylko wiedzieć, jak dojść do celu. Kredyt? Biorąc pod uwagę ostatnie zawirowania walutowe, trudno jest ufać bankom i ekspertom. Mamy inne rozwiązanie! Czy wiesz, że wystarczy już 50 złotych, aby rozpocząć przygodę z prawdziwym złotem? Dzięki Mennicy Złota możesz od dziś zacząć inwestować! Nie musisz być ekspertem, nie musisz być bogaty – potrzeba tylko Twojej chęci i systematyczności!

Życzymy mądrych decyzji!

Pozdrawiamy, Skarbnica Złota

 

Nauczmy się inwestowania

graph-163509_640
Previous
6130553345_550d0e86fc_z

Kredyt we frankach świadomym podejściem do finansów?

Next

Brak komentarzy

  Dołącz do dyskusji

  Email this post to a friend.

  or Close

  Zaloguj

  Zgubiłeś hasło?

  Zarejestruj się

  LOST PASSWORD