Złoto

Współczesny konsument nawet złoto kupuje mobilnie

sty 14,2016  0

Wirtualna rzeczywistość zajmuje nas coraz bardziej. Chcemy być stale online, dlatego nieustannie towarzyszą nam netbooki, tablety i smartfony. Chodzi nam już nie tylko o kontakt ze znajomymi na portalach społecznościowych i dostęp do najświeższych informacji. Za pośrednictwem Internetu coraz częściej opłacamy także rachunki i robimy różnorodne zakupy. Badania pokazują, że w opinii konsumentów sklep internetowy, który nie ma aplikacji mobilnej, jest nie na czasie. Aby nie przegrać z konkurencją, należy dziś podążać za mobilnym trendem.

LP_bg_960Ze smartfonów i tabletów korzystamy o każdej porze dnia. Za ich pośrednictwem łączymy się z Siecią w środkach komunikacji publicznej, na zakupach czy nawet podczas spotkań ze znajomymi. Dlatego nie dziwi fakt, że według badań firmy Deloitte aż dwóch na trzech internautów opuszcza daną stronę internetową, gdy zauważa, że nie jest ona dostosowana do korzystania z niej na urządzeniach mobilnych. Załatwianie codziennych spraw za pośrednictwem Internetu oszczędza przecież czas. Zwłaszcza, gdy transakcji w banku czy zakupu prezentu świątecznego dokonać możemy niemal mimochodem, przy okazji, nie tracąc energii na wędrówki po stacjonarnych oddziałach i sklepach. Gdyby zapytać konsumenta, gdzie zamówić komplet podręczników dla dziecka, znaleźć oryginalną kreację na rodzinną uroczystość czy nawet gdzie kupić złoto, w odpowiedzi usłyszelibyśmy najczęściej „w Sieci”. Sprzedawca, który to zignoruje, znacznie ograniczy swoje zyski.

Dlaczego mobilna sprzedaż cieszy się aż tak dynamicznie rosnącą popularnością? Bo w Internecie możemy kupować taniej. I wygodniej. W jednej zakładce przeglądarki otwieramy stronę sklepu, w drugiej – forum z opiniami na temat danego towaru. O jakości kupowanej rzeczy przekonujemy się sami, nie musimy znosić marketingowych zabiegów i zachęt sprzedawcy w sklepie. Towar kupujemy i odbieramy we własnym domu, nie trzeba nigdzie wychodzić. Wystarczy wybrać dostawę kurierem. Jeśli jednak biomy się kota w worku – zawsze można zdecydować się na odbiór osobisty w punkcie sprzedaży. Obie możliwości – dostawę pod same drzwi i odbiór osobisty – zapewnia np. Mennica Złota, oferująca m.in. wspomniane już tu złoto inwestycyjne. I nie pozostaje w tyle także w kwestii trendu mobilnego. Na przenośne urządzenia z dostępem do Internetu oferuje bowiem swoją aplikację – Mennica Złota.

Zakup złota jeszcze nigdy nie był tak prosty. Coraz bardziej mobilni Polacy z pewnością to docenią.

Pozdrawiamy, Skarbnica Złota.

 

Próby i karaty

pendulum-626623_1280
Previous
2438118655_a4df42dd8c_z

Inwestycje alternatywne. Czym są? I dla kogo?

Next

Brak komentarzy

  Dołącz do dyskusji

  Email this post to a friend.

  or Close

  Zaloguj

  Zgubiłeś hasło?

  Zarejestruj się

  LOST PASSWORD