Złoto

„Chroń naturę – podziwiaj świat”

maj 16,2016  0

Szacunek do przyrody jest w nas zaszczepiany od najmłodszych lat, ale z czasem zapominamy o urokach naszej Ziemi. W efekcie pozostajemy obojętni na wycinanie drzew czy polowanie na zwierzęta. Znalazła się jednak grupa miłośników natury! Mincerze szwajcarskiej mennicy PAMP SA postanowili stworzyć wyjątkową serię „Chroń naturę – podziwiaj świat”, której zadaniem jest przypomnienie o naturalnym pięknie naszej planety.

kobra3Artyści szwajcarskiej mennicy postanowili wybrać kilka ciekawych zwierząt i ukryć ich wizerunek w… sztabkach złota. Po dogłębnej selekcji szczęśliwcami zostali: płaszczka, krokodyl, lampart, kobra oraz zebra. Świetny sposób na prezent dla bliskich, ale również skuteczne narzędzie inwestycyjne, którego wartość stale wzrasta. Srebrne i złote sztabki wypełnione pięknem fauny są gwarantem finansowej stabilności.

Każda z nich znajduje się w oryginalnym – nigdy nieotwieranym – eleganckim opakowaniu, wraz z dokładnymi informacjami o kruszcu i jego czystości. W zależności od wagi i rozmiaru, sztabka może przyjąć formę wyjątkowej zawieszki, która zrobi wrażenie na wszystkich, nie tylko miłośnikach zwierząt.

set_leo_2Każda sztabka – zupełnie bezpłatnie – wzbogacona jest o piękną sakiewkę i aksamitny sznurek do zawieszania. Taki elegancki zestaw sprawi radość każdej obdarowanej osobie, niezależnie od tego, czy zdecydujemy się podarować bliskiemu grawerowaną sztabkę, która przypomina skórę kobry czy lamparcie cętki. W każdej formie otrzymujemy mincerski majstersztyk, który podbija światowe rynki.

Połączenie szlachetnego kruszcu i wspaniałej artystycznej formy podbija serca wszystkich kolekcjonerów i inwestorów na świecie. Tak niestandardowego i wartościowego prezentu nie znajdziecie w żadnym sklepie z drogimi samochodami czy portfelami. Szwajcarska mennica stanęła na wysokości zadania, podsuwając nam fantastyczny pomysł na prezent.

 

Czynniki wpływające na cenę złota

gold-coin-1061726_1280
Previous
background-golden-patina-8

Złotem inkrustowane…

Next

Brak komentarzy

  Dołącz do dyskusji

  Email this post to a friend.

  or Close

  Zaloguj

  Zgubiłeś hasło?

  Zarejestruj się

  LOST PASSWORD