Strona główna

Prezentuj złoto!

sie 9,2016  0

Krawat, płyta, książka, perfumy, alkohol… Wiele mamy pomysłów na urodzinowy prezent, ale w każdym przypadku istnieje ryzyko, że nie spodoba się jubilatowi czy solenizantowi. O wiele trudniej jest z upominkami ślubnymi, zwłaszcza kiedy jedziemy do rodziny, której nie widzieliśmy wiele lat. Łatwo o niewypał. W takiej sytuacji świetną alternatywą jest… złoto, ostatnio uważane jako opłacalne narzędzie inwestycyjne, dużo stabilniejsze niż pieniądze, które włożylibyśmy do koperty.

10304492733_922dc587e9_b

Ponadto, zostanie odebrane jako przemyślany i nietuzinkowy prezent ślubny, pod warunkiem, że młoda para nie sporządziła listy pożądanych prezentów. Nasza złota sztabka czy moneta zrobi spore wrażenie na tle kolejnych zastaw, win czy robotów kuchennych. Istnieje spora szansa, że nasz prezent zostanie z młodą parą dłużej, niż pozostałe upominki. Jeśli jednak nowożeńcy zadecydują inaczej, nie będzie absolutnie żadnych problemów ze sprzedażą złota, gdyż powstaje coraz więcej skupów, kantorów czy lombardów, gdzie uda im się je spieniężyć.

bez-nazwy-2Złoto prezentuje się również niezwykle okazale pod względem estetycznym, zatem może zająć ważne miejsce w każdym domu, jako element dekoracyjny, szczególnie jeśli zdecydujemy się na wykonanie wygrawerowanej dedykacji. Niesamowita pamiątka, która pozwoli wrócić do najpiękniejszego dnia w życiu młodej pary. Wtedy warto dokupić jakieś gustowne pudełko czy szkatułkę (na zdjęciu), a nawet ozdobny certyfikat, który potwierdzi czystość kruszcu.

Złoto – jako prezent – jest bardzo uniwersalne i elastyczne. Złoty prezent możemy bez problemu dostosować do budżetu, który zdecydowaliśmy się przewidzieć na ten cel. Elegancką jednogramową sztabkę można kupić już za około 200 złotych, natomiast monetę bitą w 1/20  uncji najczystszego złota już za około 400 złotych. Złoto jest unikatowe, więc mamy pewność, że nasz prezent się nie zduplikuje. W przypadku robota kuchennego czy książki takiej gwarancji już nie mamy. Przed ślubem mamy zatem większy komfort psychiczny. Zapewniamy, że złoto ZAWSZE się podoba, niezależnie w jakiej postaci występuje. Podejmujemy minimalne ryzyko.

 

Olimpijskie srebro

2008_07___igrzyska_olimpijskie_pekin_2008_10zl_kula_rewers
Previous
money-605077_1280

Monety odlewane

Next

Brak komentarzy

  Dołącz do dyskusji

  Email this post to a friend.

  or Close

  Zaloguj

  Zgubiłeś hasło?

  Zarejestruj się

  LOST PASSWORD