Srebro

Nie masz pomysłu na świąteczny prezent? Postaw na srebro!

gru 22,2016  0

Ho, ho, ho! Święta za pasem, więc czas włączyć kreatywne myślenie i zacząć szukać wyjątkowych prezentów dla najbliższych. Mogą to być – po raz kolejny – skarpety, kosmetyki lub krawaty. Ale można też wzbić się na wyższy poziom zaawansowania i postawić na coś pięknego, a zarazem praktycznego i przyszłościowego.

Czymś takim są srebrne monety ze świątecznym motywem. Aniołki, mikołaje, bombki, płatki śniegu, bałwany. Niezależnie od tego, na jaki numizmat się zdecydujemy, będzie on pamiątką najszczęśliwszych chwil spędzonych w rodzinnym gronie.

zestaw2Jeśli nie możecie się zdecydować, specjalne dla Was przygotowano wyjątkowy zestaw, będący kwintesencją zimy i świątecznego nastroju. Szczególne wrażenie robią dwie monety z serii „Kryształowych Płatków Śniegu” z kryształami o barwach montany i topazu, które zostały wybite przez Royal Canadian Mint w srebrze próby 999,9.

Atrakcyjności i elegancji dodają im niewątpliwie kryształki Swarovskiego. Wiemy, że mamy do czynienia z eleganckimi monetami, które można sprawić tylko wyjątkowej osobie, która jest dla nas bardzo ważna w życiu.

Kolejne świąteczne propozycje są zadedykowane miłośnikom aniołków, którzy z przyjemnością zapełnią nimi swój klaser czy luksusową szkatułkę.

mz_20d2016-swiatecznyaniolek_1Pierwsza moneta została wybita w 2016 roku, więc mamy do czynienia ze świeżynką, która przedstawia nam piękny zimowy krajobraz. Jest tutaj wszystko, z czego słynie zima. Choinki, góry i płatki śniegu. Wymarzone święta!

Selektywne kolorowanie monety sprawia, że krajobraz wydaje się być jeszcze bardziej realistyczny. Każdy detal został wykonany z maksymalną precyzją, podobnie jak dobór niesamowitego szkła Murano, oznaczonego specjalnym certyfikatem stowarzyszenia Vetro Artistico di Murano. Nie znajdziecie na nim żadnych zanieczyszczeń, nie jest malowane (kolor jest naturalny).

153943Kolejna bożonarodzeniowa moneta to prawdziwa gratka dla wszystkich kolekcjonerów, bowiem mogą oni posiąść prawdziwy trójwymiarowy skarb. Jego trójwymiarowość polega na tym, że obraz zmienia się, jeśli poruszymy monetą. Ta forma artystyczna jest niezwykle ceniona, ale bardzo trudna do osiągnięcia, dlatego jeszcze bardziej powinniśmy docenić umiejętności autora.

Tym razem to dzieci tworzą aniołki na śniegu, pokazując inne, bardziej realistyczne oblicze zimy i świąt Bożego Narodzenia. Mamy okazję sprezentować komuś monetę wraz z dziecięcymi wspomnieniami z lepienia bałwana czy zjeżdżania na sankach.

 

Złoto kolejny raz udowadnia swoją siłę w niepewnych czasach

donald_trump_8566730507_2
Previous
pmt_logo

The Perth Mint - australijski synonim jakości

Next

Brak komentarzy

  Dołącz do dyskusji

  Email this post to a friend.

  or Close

  Zaloguj

  Zgubiłeś hasło?

  Zarejestruj się

  LOST PASSWORD