Złoto

Sztabka złota a sztabka złota

sty 17,2017  0

Coraz więcej młodych myśli o swojej przyszłości, obawiając się o godną emeryturę, dlatego rozważa wiele opcji lokowania swoich oszczędności. Umiesz liczyć? Licz na siebie! A my podpowiemy, na co zwrócić uwagę, jeśli zdecydujesz się na inwestycję w sztabki złota.

gold-680109_960_720
Jak wiadomo, sztabka sztabce nierówna, więc jeśli odłożyliśmy nieco pieniędzy, a inwestycja w rynek nieruchomości czy walutowy jest zbyt ryzykowna, powinniśmy posiąść wiedzę na temat wszystkich rodzajów sztabek. Wtedy zdamy sobie sprawę, że nie każda sztabka może być w przyszłości odsprzedana z taką samą łatwością. Ma to związek z obowiązującymi rygorystycznymi standardami, będącymi gwarancją wysokiej jakości złota. Pieczę nad tym sprawuje przede wszystkim Stowarzyszenie Londyńskiego Rynku Kruszców, które kryje się pod tajemniczym – znanym nam wszystkim – skrótem LBMA.

Jeśli mennica spełni wszystkie restrykcyjne normy zarówno jakościowe, jak i bezpieczeństwa, wtedy trafia na – aktualizowaną na bieżąco – Good Delivery List. Jeśli zakupimy sztabkę wyprodukowaną przez renomowaną mennicę, wtedy nie będzie problemów z odsprzedaniem takiego kruszcu w żadnym zakątku na świecie. Dajemy także gwarancję, że cena sprzedaży będzie wyższa, niż w przypadku mennic, które takowej akredytacji LBMA nie posiadają. Jako że – jak już wspomnieliśmy – takie sztabki można bez problemu odsprzedać na całym świecie, nasi rodzimi dystrybutorzy mają w swoim asortymencie wiele sztabek, które pochodzą od akredytowanych przez LBMA producentów. W naszym regionie Europy najczęściej można spotkać sztabki pochodzące ze Szwajcarii, Niemiec, a nawet RPA czy Australii.

 

Nowy sposób na bożonarodzeniowy prezent DIY

gold-92593_960_720
Previous
gold-513062_960_720

Gorączka złota. Polacy inwestują w kruszce

Next

Brak komentarzy

  Dołącz do dyskusji

  Email this post to a friend.

  or Close

  Zaloguj

  Zgubiłeś hasło?

  Zarejestruj się

  LOST PASSWORD